Programa

DIJOUS 10 DE JULIOL
17-19 h Inscripcions i recepció de convidats Come & See Vestíbul del Mercat
18-19 h Presentació del circuit llatinoamericà Mèxic, Brasil, Xile i Uruguai Mercat – Sala SG
19 h – 20 h Benvinguda oficial i copa Come & See Mercat – Foyer
20-23.15 h ESPECTACLES DEL GREC 2014
20 h L’eclipsi Alberto G. Demestres / Paco Zarzoso Teatre Nacional de Catalunya
20 h A house in Asia Agrupación Sr. Serrano Mercat – Sala PB
20.30 h Numax-Fagor-plus Roger Bernat / FFF M. Arqueologia
20.30 h Shakespeare on the Beat Moisès Maicas / A. Soler Horta Teatre CCCB
21 h Monòlit Toni Mira Teatre Lliure – Espai Lliure
21 h El paraíso es un lugar tranquilo Juan Navarro Antic Teatre
21.30 h Disbarat! Cacophonic Pict. / Karl Stets Mercat – Sala OM
22 h Lonely Together R. Olivan i G.Maqoma Mercat – Sala MAC
22 h Sun Hofesh Schechter Teatre Grec
IPAM 2014. COME & SEE. DIVENDRES 11 DE JULIOL
9.30 -10.30 h Inscripcions i recepció de convidats Vestíbul del Mercat
10.30-10.45 h Presentació a l’Antic Teatre Antic Teatre
11-11.30 h Showcase Solista Rocamora Antic Teatre
11.30-12 h Showcase Antología Los Excéntricos Antic Teatre
12-13.30 h Face to Face Jardí  Antic Teatre
13.30-15 h Dinar
15.45-16.45 h La flauta màgica Dei Furbi Mercat – Sala MAC
17-18 h Presentació de projectes Companyies de Ciatre / Coproducccions Grec Festival de Barcelona Mercat – Sala SG
18.15-18.45 h Hannavas Sarruga Pl. Margarida Xirgu
20- 22.30 h ESPECTACLES DEL GREC 2014
19.30-22 h Cal·ligrames en moviment La Caldera (diversos artistes) Itinerari dansat
20 h L’eclipsi Alberto G. Demestres / Paco Zarzoso Teatre Nacional de Catalunya
20 h A house in Asia Agrupación Sr. Serrano Mercat – Sala PB
20.30 h Numax-Fagor-plus Roger Bernat / FFF M. Arqueologia
20.30 h tauberbach Les ballets C de la B Teatre Lliure – Sala FP
20.30 h Shakespeare on the Beat Moisès Maicas / A. Soler Horta CCCB
21 h Monòlit Toni Mira Teatre Lliure – Espai Lliure
21 h El paraíso es un lugar tranquilo Juan Navarro Antic Teatre
21.30 h Disbarat! Cacophonic Pict. / Karl Stets Mercat – Sala OM
DISSABTE 12 DE JULIOL
10-10.30 h Showcase Le llaman copla Lazzigags Mercat – Sala MAC
10.30-11 h Showcase Job’s Tricicle Mercat – Sala MAC
11.15-12.15 h Presentació de projectes Coproducccions Grec Festival de Barcelona Mercat – Sala SG
12.30-13.30 h Hotot Cascai Mercat – Sala MAC
13.30-15 h Dinar
15-16.30 h Face to Face Mercat
17-18 h One hit wonder Sol Picó Mercat-Sala MAC
18.30-19.30 h Sonoritats Camut Band Teatre Victòria
20-22.30 h ESPECTACLES DEL GREC 2014
20-22 h Cal·ligrames en moviment La Caldera (diversos artistes) Itinerari dansat
20 h L’eclipsi Alberto G. Demestres / Paco Zarzoso Teatre Nacional de Catalunya
20 h A house in Asia Agrupación Sr. Serrano Mercat – Sala PB
20.30 h Numax-Fagor-plus Roger Bernat / FFF M. Arqueologia
20.30 h tauberbach Les Ballets C de la B Teatre Lliure – Sala FP
20.30 h Shakespeare on the Beat Moisès Maicas / A. Soler Horta Teatre CCCB
21 h Monòlit Toni Mira / Nats Nus Espai Lliure
21 h El paraíso es un lugar tranquilo Juan Navarro Antic Teatre
21.30 h Disbarat! Cacophonic Pict. / Karl Stets Mercat – Sala OM
23.30 h FESTA DE CLOENDA Teatre BARTS

Per accedir al programa complet del IPAM – International Performing Arts Meeting, clica aquí